.

.

Излет Налепници - 28 Листови / 1378 Налепници,Прекрасен Дизајн Додатоци Унапреди и да ја Поедностави Вашиот Планер, Весник и Календарот, постепена промена покрие диза

Излет Налепници - 28 Листови / 1378 Налепници,Прекрасен Дизајн Додатоци Унапреди и да ја Поедностави Вашиот

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

????ИЗЛЕТ НАЛЕПНИЦИ ПАКЕТ - Со 1378 налепници (28 листови) ќе имаат широк спектар на излет материјали, различни теми вклучуваат 3 листови за забавни активности и релаксација, налепници, 4 листови за инспиративни цитати + 5 листови за здрав начин на живот, патување и одмор налепници + 16 листови за тоа, планирање, декорирање, и многу повеќе.Направи секој ден ремек-дело & задржи мотивацијата случува со инспиративни цитати stickers Stay позитивни и мотивирани со инспиративни цитати кои ќе ги укине вас и да ве потсетам на тоа како големи сте.Различни функции за да се DIY вашиот planners Our излет налепници може да ги задоволи речиси сите цели што треба. ????ИЗЛЕТ НАЛЕПНИЦИ за КВАЛИТЕТ - 18 листови се направени со гланц, другите 10 листови се мат и издржливи, нашиот излет налепници поставени се направени од високо квалитетна хартија со гланц.Различни налепници претставува вашето расположение и дневни thoughts Happy Планирање - се Остане на врвот на работите со вашиот нов календар налепници 100% функционална & 100% забава.Широк спектар на различни апликации на календарот налепници теми се направи секој ден ремек-дело 100% функционална & 100% забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент