.

.

Жена Флорални Печатени Пластични Коса Ноктот Клип Менгеме Сет на 12

Жена Флорални Печатени Пластични Коса Ноктот Клип Менгеме Сет на 12

DEN 127.68

Пристапност
Во достапна форма

Цвеќиња,Paisley убава печати, клип ноктот менгеме, голема назад клипови за жените сите намена употреба.Совршен за стегање на вашата коса дома или за било која партија стил.Лесен за употреба.Цвеќиња,Paisley убава печати, клип ноктот менгеме, голема назад клипови за жените сите намена употреба.Совршен за стегање на вашата коса дома или за било која партија стил.Лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент