.

.

DIAOD Пауловнија Дрво за Горење Migang Лизгачки Clamshell Ориз Кутија Ориз Кофа на Жито за Складирање Барели на Брашно Молец Животната средина

DIAOD Пауловнија Дрво за Горење Migang Лизгачки Clamshell Ориз Кутија Ориз Кофа на Жито за Складирање Барели

DEN 2361.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа ориз кофа е направен на безбедно дрво и не содржи какви било штетни материи.Тоа е најдобар избор за чување на ориз и жито.Овој сад има добра печат да го блокира влага во воздухот, за да се обезбеди сушење на ориз, бактерии не може да се шири во сад, па поради тоа зрно може да биде свежо и здраво.Овој сестран запечатени жито за складирање резервоарот е идеален за чување на ориз, семиња, житарици, зачини, брашно, овес, шеќер, ореви, грав, овошје, кафе, грав, чај и многу милениче храна.Површината на ориз барел е фино полиран, мазна и нежна, и запечатување ефект е многу добар.Дрвени Ориз Кутија Ориз Складирање Кутија Ориз Цилиндар Домаќинство Брашно Кофа Запечатени Жито Сад Брашно Сад Кујна Складирање Кутија.Ова е добро запечатен ориз кофа, која има добар запечатување и отпорност на влага .Тоа е најдобар избор за чување на ориз, житарки, соја и така натаму.Материјал : wood Color : Дрво color Size : 36x31x25.5cm/14.2x12.2x10 inches Function : голем капацитет, инсекти доказ, влага proof Applicable места : кујна, ресторан, простор за складирање, итн.Се применуваат за : семе, житарици, зачини, брашно, овес, шеќер, ореви, грав, овошје, кафе, грав, итн.Ве молиме имајте во предвид : Ние само го продаде ориз кофи, и други предмети се пукање реквизити.Производ апликација : складирање и чување на cereals Package вклучувајќи : 1×Сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент