.

.

Космонаут Spacesuit Јава Синиот Кит Гигант Цицач Животинско Универзумот Фантазија Астронаут, рачно изработени ЕЛ Жица Неонски Светлина Знак, Дома Декор Ѕид Уметност, В

Космонаут Spacesuit Јава Синиот Кит Гигант Цицач Животинско Универзумот Фантазија Астронаут, рачно изработени

DEN 729.60

Пристапност
Во достапна форма

► Големини на акрилик стакло поддршка : Висина 15.6 инчен (40cm x 60cm)2) Дебелина на Electroluminescent Жица - 2.Не се препорачува за комерцијална употреба. ► Овој ЕЛ Жица неонски знак, може да се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, mancave, спална соба, детска соба, дневна соба. Батеријата pack (далечински управувач, батерија не е вклучена во пакетот)3. >Поради ЕЛ жица потреби големи тековната диск, тоа го прави на зуењето звук кога тоа е on. Синџирот за бесење sign5.Акрилик стакло во собата со ЕЛ жица 2.Нема да се грижи за тоа кога знак е за на ѕид. USB драјвер (USB адаптер)4.6 инчен (40cm x 60cm).Батеријата може да се користи за 1-2 месеци врз основа на 2 часа на употреба на ден. 2-метар-долго продолжување cord About на далечинскиот управувач : - Тоа е поврзано со ЕЛ жица.>Ако користите батеријата пак, светлината може да трае за околу 72 часа. Батеријата pack (далечински управувач, батерија не е вклучена во пакетот) 3.2 мм дијаметар ЕЛ жица ќе се користи Она што е во пакет?1.Тоа не се случува да биде светло како традиционален стакло неонски или LED знак, па затоа тоа не е толку блескави.Двете од нив се во внатрешноста на пакет (батерија, не се вклучени).ВНИМАНИЕ!!!>Овие знаци се рачно изработени, па може да има некои траги од лепило и малку гребнатини на акрилик (не неисправни).Тоа нема да се загрее по долго време користење, истакна тоа не се случува да биде светло како традиционален стакло неонски или LED знак, па затоа тоа не е толку блескави. Акрилик стакло во собата со ЕЛ wire2. ► Што е во пакет : 1. 2-метар-долго продолжување на кабелот.>Ако треба да се задржи на светлата за долго време, можете да ја користите 5 V USB драјвер.- Батеријата пак има 3 поставки : бавно да трепка, трепка брзо и постојано on. √★★ Ова е ЕЛ (Electroluminescent) ЖИЦА ЗНАК. ► Напојување : Тоа може да се напојува од страна на 2 АА батерии (користење на батеријата pack) или USB набавка (со користење на USB драјвер).Забележливо е, ако сте во сосема место или кога далечинскиот управувач е во близина на вашето уво.7 инчен x Ширина 23. USB драјвер (USB адаптер) 4.- Напојува од страна на 2 АА батерии (користење на батеријата пак, батерија не е вклучена во пакетот) или USB набавка (со користење на USB адаптер).>Не се препорачува за комерцијална употреба. ► Процесирање на нарачката време : Секој ред ќе биде предаден во 3-5 дена, и тоа обично трае од 1 до 2 недели за испорака.

Главните карактеристики

Избор на клиент