.

.

TUPARTS Задниот Браник Компатибилен за 2014-2018 за Chevy Silverado Сиера 1500 w/Парк Доаѓа со Паркинг Сензор Дупки

TUPARTS Задниот Браник Компатибилен за 2014-2018 за Chevy Silverado Сиера 1500 w/Парк Доаѓа со Паркинг Сензор

DEN 2155.20

Пристапност
Во достапна форма

Примена : 2014 2015 2016 2017 2018 за Chevy Silverado Сиера 1500 w/Парк.Издржливи Материјали : Ова Задниот Браник се направени од издржлив 5/32" челик листови и 2"X0.120" челични цевки.Висок квалитет за да се задржи телото на вашиот автомобил, заштитени од влијанието на тешките off-road средина.Отпорност на корозија Крај : Оваа брана е завршена со e-грб и прав грб, тоа нема да е ' рѓосано дури и на грбот на исклучување.Лесен за Инсталација : Директни топ-на резервни браник со користење на само основните рака алатки, без дупчење или сечење потребни за чиста јасен инсталација.Пакетот Вклучува : 1 XRear Чекор Браник,Хардвер Монтажа, како што е Прикажано.

Главните карактеристики

Избор на клиент