.

.

Вода Спреј за Коса Шишиња, Abs 500Ml Спреј Шише За Коса, Трајни производи за Фризерски Салон Користат за Домашна Употреба Градинарството(Златен)

Вода Спреј за Коса Шишиња, Abs 500Ml Спреј Шише За Коса, Трајни производи за Фризерски Салон Користат за Домашна

DEN 345.36

Пристапност
Во достапна форма

Тоа исто така може да се користи за домашна работа во градината. 500ml голем капацитет.Погоден за домашна употреба и професионални фризерски салон употреба.Единствени дизајниран sprayer, удобно да зафат и лесен за употреба.Изработени од квалитетна ABS материјал, издржлив за долгорочна употреба.Ротирање на спреј главата за да ја прилагодите вода штекер, и можете да добиете фина магла или директно вода штекер.Функција : 1. Изработени од квалитетна ABS материјал, издржлив за долгорочна употреба.2. Единствени дизајниран sprayer, удобно да зафат и лесен за употреба.3. Ротирање на спреј главата за да ја прилагодите вода штекер, и можете да добиете фина магла или директно вода штекер.4. 500ml голем капацитет.Погоден за домашна употреба и професионални фризерски салон употреба. 5. Тоа исто така може да се користи за домашна работа во градината.Spezifikations : Материјал : ABSOptional Боја : Злато, Сина, Сребрена, Црвена, Роуз Red Capacity : 500 ml Packing Листа : 1 * Фризерски Спреј Шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент