.

.

KEYUTE Airsoft Макбаскет Маска Тактички ББ Пиштол Класичен Стил Главата Заштитна Маска Областа на Лов Воена Војна Игра Пукање Додатоци

KEYUTE Airsoft Макбаскет Маска Тактички ББ Пиштол Класичен Стил Главата Заштитна Маска Областа на Лов Воена

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

МАСКА ГОЛЕМИНА : големината на Маска е 27*18 CM.380g.Материјалот е ABS,животната средина-пријателски и отров слободни.Airsoft лицето маска : Опремени со додатоци за монтирање, тоа може да работи со тактички шлем, одлична за CS натпревари.Доаѓа со тампон сунѓерот блок за да се намали триењето помеѓу лицето и мрежа лицето маска за време носи, кои нудат удобност и добра заштита.Уникатна маска : маската е метал mesh око штитот,Може да се заштити очите;вентилацијата дупки во носот и устата за заштита на лицето од кои се погодени од странски објекти, додека одржување на циркулацијата на воздух.ШИРОКА ПРИМЕНА : Идеален за Макбаскет, Тактички игра, во Живо КС игра, Airsoft или ББ конкуренција, Опстанок игра Cosplay, Отворено Партија, ноќта на Вештерките, Носија топка Војна Игра,Филм Проп,итн.lts тактички целосна лицето маска .Погоден за макбаскет снимање, тактички игри, телевизија КС игри, airsoft или ББ игри, опстанок игри, играње на улоги, отворено партии, ноќта на Вештерките, носија топка воени игри, филм ничија, итн.што може да се потпираат тоа.Кул изглед, додека за заштита вас, тоа исто така прави да се поубав.

Главните карактеристики

Избор на клиент