.

.

Голем Врамени Платно Ѕид Уметност Tuba Уметнички дела Ѕид Уметност Оркестарот Сликарство Отпечатоци за Дневна Соба и Спалната соба Home Office Подготвен да се Откажам 24x36

Голем Врамени Платно Ѕид Уметност Tuba Уметнички дела Ѕид Уметност Оркестарот Сликарство Отпечатоци за Дневна

DEN 504.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 24" H x 36" W x 1.5" Г. Премиум материјал : еколошки мастило печатени на висок квалитет на платно преку напредно печатење технологија за презентирање најживописните и специфичен ефект.Парична казна изработка и одличен квалитет направи уметнички дела идеален ѕид декорација.Убава и практична настава : црна дрвена рамка е минималистички и стилски, па тоа е лесно да одговара на било какви соба.Користејќи високо квалитетни Pinewood Рамки за да се обезбеди тоа е издржлив и да се намали отпорни.Подготвен да се откажам : Секој Ѕид уметност е целосна галерија завиткани врамени платно, кој е подготвен да се откажам од вашиот сладок дом.Совршен подарок избор : Креативен подарок за вашата мајка, татко, баба и дедо, деца, партнери, пријатели, колеги на било која прилика како Родендени, Годишници, Божиќ, Празник, денот на Благодарноста, подарок размена партија, или како сувенир.Боја : Multi7 | Големина : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент