.

.

Meonum 10 Парчиња Морски Брод Навигациски Светла 6 LED Стерн Светла 12V Водоотпорен Комунални Палубата Внатрешни Светла Црвена Зелена Учтивост Комунални Лента на Светлин

Meonum 10 Парчиња Морски Брод Навигациски Светла 6 LED Стерн Светла 12V Водоотпорен Комунални Палубата Внатрешни

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

8 Инчи морски брод LED light Warm напомена : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Доволно да го користите : пакетот содржи 10 парчиња од 3,8 инчи морски LED светла со црвена и зелена, секоја боја доаѓа со 5 парчиња; Тие можат да ги задоволат повеќето видови на осветлување потребите за чамци и количината е доволна за вашиот замена.Сигурен за користење : На брод навигација светлина е водоотпорен, шок-доказ, прашина-доказ и ' рѓа-доказ за долго време се користи.Едноставен за инсталација : постојат 2 жици поврзани, црна жица е негативен и црвениот еден е позитивен; пакување, исто така, вклучува дополнителни завртки и пена лента основи за да можете лесно да ја завршите инсталацијата работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент