.

.

Директно Студ 4.5 мм 22 Измери Бела Кубни Циркони Цвет Носот Прстен во 14k Бело или Жолто Злато од страна на Lavari Jewelers

Директно Студ 4.5 мм 22 Измери Бела Кубни Циркони Цвет Носот Прстен во 14k Бело или Жолто Злато од страна на

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Ние пакет за сите на нашето тело накит во мека материјал врз основа торбичка за заштита.Во Lavari Jewelers, нашите експерти handpick секој камен да се осигура дека вашето купување ќе ги надмине вашите очекувања секој пат. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.

Главните карактеристики

Избор на клиент