.

.

Амазон Основите 2-Ниво Лизгачки Фиоки Кошница Складирање Организатор, Бронза

Амазон Основите 2-Ниво Лизгачки Фиоки Кошница Складирање Организатор, Бронза

DEN 2133.60

Пристапност
Во достапна форма

2-ниво лизгачки складирање кошеви за погодност во кујна, тоалет, канцеларија, работилница, и повеќе.Тешки-должност нерѓосувачки челик градежништво што ќе трае.Отворете врвот мрежа кошеви вади и може да се отстрани за лесен пристап.Чувајте резерви и essentials уредно се чуваат и се на дофат на вашите прсти.Повеќе единици може безбедно да се наредени за да додадете повеќе простор за складирање.Гумени нозе се спречи пропаѓање и оштетување на вашиот подови.Опис на производот Основите 2-Ниво Лизгачки Фиоки Кошница Складирање Организатор, Бронза Од Производителот Основи.

Главните карактеристики

Избор на клиент