.

.

SCITOO Предниот Браник Замена за 2007-2018 за Jeep Wrangler JK со D-прстен и Крик Плоча Со LED Светла Текстура Црна

SCITOO Предниот Браник Замена за 2007-2018 за Jeep Wrangler JK со D-прстен и Крик Плоча Со LED Светла Текстура

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

[Примена] - предниот браник Компатибилен со 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 за Jeep Wrangler Џ.К. [Заштита] - Оваа Брана беше дизајниран за да додадете заштита на вашите скапоцени возилото, обезбедувајќи со супериорен влечење способности со своите тешки-должност Д-прстени.Тоа, исто така, дава на вашето возило атрактивна надградба во својот изглед за додаде стил. [Пакет] - Вклучуваат 1 XFront Браник 2 X40w Кри LED Светла за Магла 2 X30 W Кри LED Работа Светла 2 X4.75ton Д-прстен isolator за слободни. [Тешки Изградба] - На браници се произведени од трајни 5/32" челични лимови и 2"X0.120" челични цевки. [Топ-за Инсталација] - Овој браник исто така е дизајниран со лесна за употреба и инсталација на ум.Благодарение на неговата погодно топ-на решение, оваа брана се инсталира лесно и брзо без да се бара каква било измена на вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент