.

.

Сет од 2, Силикони Торта за Печење, findTop Квадратен Облик 8.5 Инчен Торта Мувла и 9 Инчен Тркалезна Форма Не-Стап Bakeware Мувла, Црвена

Сет од 2, Силикони Торта за Печење, findTop Квадратен Облик 8.5 Инчен Торта Мувла и 9 Инчен Тркалезна Форма

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ - Нашите силикони пан торта е направен од високо-квалитет на еко-пријателски 100% чиста храна одделение силиконски, не-стап и нетоксичен.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Безбедно за машина за миење садови, микробранова, фурна и замрзнувач.Не-стап, беспрекорен и мирис кои се отпорни.Ова исто така значи помалку масло или путер на вашиот колачи, како и побрзо кујна расчистување.ГОЛЕМИНА На плоштад торта мувла е 8.5 x 8.5 x 1.5 инчен и тркалезната торта пан мерки 9 инчи во дијаметар, 2 инчен во висина.РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА Од -40℃ да 230℃.Безбедна за фурна, микробранова, машина за миење садови, фрижидер, замрзнувач.Само се чувствуваат слободни да уживаат во многу поздрава храна со вашето семејство и пријатели.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Има 1 парче на плоштад торта мувла и 1 парче на тркалезна торта мувла во пакет.Ако не сте задоволни со производот или постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас со задоволство.Боја : Црвена.Големина : 18.5 x 8.5 x 1.5 инчен (Квадрат), 9 x 9 x 2 инчи (Круг). 1 x Квадратен Облик 8.5 Инчен Торта Мувла. 1 x Тркалезна Форма 9 Инчен Bakeware Мувла.find Top силикони bakeware карактеристики не-стап површина која е флексибилна и лесно да се ослободи, совршен за домашна и професионална употреба.Има повеќе функции, печење на торта, изработка на чоколадо и ice cube.Нејзините канализација, отпорни на топлина, лесно чистење, долготрајни и флексибилни, Пекарите омилени.

Главните карактеристики

Избор на клиент