.

.

XCRUI Сомот Пластовидно Накит Фах Приказ на Екранот Earring Ѓердан Хривнија Прстени Организатор

XCRUI Сомот Пластовидно Накит Фах Приказ на Екранот Earring Ѓердан Хривнија Прстени Организатор

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : севкупните димензии на послужавник се 13.7" L x 9.44" W x 1.18" D, може да биде одличен складирање алатка за обетки, прстени, нараквици, ѓердани.Совршен за еден countertop накит екранот во продавници или саеми.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашиот црн сомот пластовидно накит фах направен од високо-квалитет на сомот, Таа се чувствува одлично да го допре и да изгледа домот.Заштита на вашиот накит од било кој вид на штета.ОДЛИЧНА ЗАНАЕТ : изградба е здрав и не заземаат многу простор на вашиот гардеробер или ноќната.И тие совршено се вклопуваат во фиоки!Чувајте ги вашите накит организиран пристојна.ОДГОВАРА НАЈМНОГУ ФИОКИ : Голем капацитет ги задоволува различните складирање потреби за различни видови накит,кои ќе им овозможат да најдете накит побрзо, заштеда на време на секојдневниот фустан - up.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова е исто така добар избор за вашата мајка, сопруга, ќерка, баба и други пријатели како роденден, свадба, забава и Божиќни подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент