.

.

PURRRFECT PAWZ Мат Мачка Мебел Заштитник - 12 Пакет - Мачка Нула Пречка, Мачка Троседот Заштитник за да се Спречи Гребење Мачка, Мебел Заштитници од Мачки, Стоп за Мачки од Гр

PURRRFECT PAWZ Мат Мачка Мебел Заштитник - 12 Пакет - Мачка Нула Пречка, Мачка Троседот Заштитник за да се Спречи

DEN 574.80

Пристапност
Во достапна форма

????Дизајниран од Страна на МАЧКА РОДИТЕЛИ - Уживајте во вашата мачка нула пречка, дизајниран со љубов, за вас и за вашата мачка!Нашите мебел заштитници од мачки ќе престане мачки од гребење на мебел. ????МАТ Финиш - во Потрага по троседот заштитник за мачки што нема да сјајот?На Purrrfect Pawz Мат Мачка Нула Мебел Заштитник е она што сте биле во потрага за.Нашата анти нула мебел заштитник е ПРВИОТ мат каучот заштитници од мачки гребење на пазарот на својот вид. ????РАЗЛИЧНИ Пакет - мебел нула штитници за мачки вклучуваат 12 Пре-сече нула заштитници за мебел кои доаѓаат во 3 големини : 4 Големи (12'Lx9 W'), 4 Медиум (12'Lx4.5'W) и 4 Мали (6'Lx9'W).Комплет вклучува 48 јасно тапацир иглички за да се обезбеди мачка нула каучот заштитник.Мачката пречка за мебел е идеален за ќошиња и каучот оружје. ????ЕДЕН ДВОСТРАНО лента - Не Леплива на надвор : мачката нула заштитник нема да се привлечат lint или мачка коса.Мачката нула заштитници за мебел се јасни.Мачката нула подлога е дебела, трајни и флексибилни. ????МУЛТИ ПОВРШИНАТА за Употреба : Да се спречи гребење мачка мебел, употреба на мебел нула штитници за мачки на платно, дрво, стакло, плочки и countertop.НЕ се ПРЕПОРАЧУВА за faux и вистинска кожа, крзно и кадифе.Строго се препорачува да се ТЕСТИРА на скриени областа на прво место!.

Главните карактеристики

Избор на клиент