.

.

2-Парче Прстен Големина Мерење Алатка, Обновливи Прст Големина Мерење Сет. Прстен мерачи се Погодни за Сите Видови на Прстени

2-Парче Прстен Големина Мерење Алатка, Обновливи Прст Големина Мерење Сет. Прстен мерачи се Погодни за Сите

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

[Пакет се вклучени] : Две Американски (1-17) прстен мерење алатки. [Тоа како да го користите] : Само го носат како прстен од својата рака и да се прилагоди на соодветна позиција и да се измери.Мерење на внатрешниот дијаметар на прстен, кој може да се отстрани во секое време, само како прстен. [Лесен за употреба] : мала тежина, точни и обновливи, печати прецизно и јасно, го носат со вас. [Некоја Xin] : Нашата прстен големина алатка може да ви помогне цел симпатична прстените онлајн без да се грижиш за големината недоследност. [Широк опсег на примена] : Погоден за мажи, жени, деца мерење на прстени, предлог прстени, роденден прстени, партија подароци, накит, итн.Материјал : пластични Боја : црна и бела Големина : НИ големина 1-17 мерењето е точна и може да се користи.Ќе материјалот биде премногу тешко?Тоа не е премногу тешко, и цврстина е умерен.И ќе ви донесе добра мерка искуство.Како да го користите : 1. Го носат на вашиот прст 2. Потоа ја промените големината 3. Бројот посочи со читање на стрелката е прстен големина сакате.Пакетот вклучува : 2 парчиња U. S. големина прстен мерење алатки, (бел и црн).

Главните карактеристики

Избор на клиент