.

.

Fydun Полу-Кружни Алуминиум Легура Хемисфера 10cm Chiffon Торта Пан Торта Мувла Погоден За Печење Разни Колачи За Правење Меки Бонбони Торта Тесто Пудинг

Fydun Полу-Кружни Алуминиум Легура Хемисфера 10cm Chiffon Торта Пан Торта Мувла Погоден За Печење Разни Колачи

DEN 326.16

Пристапност
Во достапна форма

【Апликација】 Колачи се погодни за печење разни колачи, што фондан колачи, puddings, колачи и cheesecakes и замрзнати десерти.Може да се направи колачи и да уживате во храната во текот на слободното време. 【Апликација】 Колачи се погодни за печење разни колачи, што фондан колачи, puddings, колачи и cheesecakes и замрзнати десерти.Може да се направи колачи и да уживате во храната во текот на слободното време. 【Брз пренос на топлина】 Спасува времето за печење, заштедува на трошоците, мала тежина, висока јачина, цврсти и издржливи, чиста и хигиенски исправна, , долг живот, вредноста за пари, е првиот избор за почетници. 【Брзо ослободување】 дното активност и мазност се многу добри, не-леплива, тоа е многу погодно да лупам исклучување на торта.Туркање на торта може да се отстрани торта без проблеми, елиминирање на проблеми на искористување на цврст дното. 【Квалитетен материјал】 круг работ на е направен од алуминиум.Дебелината, цврстина, отпорност на абење, висока прецизност , силен капацитет на носивост, со добар квалитет и добра завршна површина се доста добри. 【По-продажбата на услугата】 Ние сме сигурни во квалитетот на производот, професионални функции и висока сигурност, и ќе ви донесе различни искуства. 100% гаранција на задоволството на секој клиент.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : премиум храна-одделение Алуминиум Боја : Сребро Производ Големина : Прибл. 105 x 45 mm / 4.13 x 1.77 инчен (Дијаметар x височина) Дебелина : 8 mm Пакет се Вклучени : 1 x Торта Тава.

Главните карактеристики

Избор на клиент