.

.

ДОМА НАСМЕВКА Слон Прстен Држач за Накит,Ангажирање Свадба Прстен Екранот Носителот Стојат Trinket Коцки (Litltle Вајт)

ДОМА НАСМЕВКА Слон Прстен Држач за Накит,Ангажирање Свадба Прстен Екранот Носителот Стојат Trinket Коцки (Litltle

DEN 227.76

Пристапност
Во достапна форма

Направена од одличен квалитет глазирани керамички,стои здрав, добро спакувани со styrofoam и белата кутија, која нема да биде скршен.Мерки околу 1.9"L x 1.7"W x 4.6"H. Стави вашиот прстени на долгиот вод на слон.Слоновите се рече да се донесе среќа, заштита и сила да домаќинството.Одличен подарок идеја за подарок за размена,birthday (роденден), engagment и wendding.Оставете го од суета потоне или кујна прозорецот да се соберат вашиот прстени како што се мијат рацете, или да го стави на ноќната ir салон за да поставите вашата прстени како што се добие подготвени за кревет.Големина : 1.9"L x 1.7"W x 4.6"Х. Материјал : Керамички.Тежина : 2.5 унца. 1. На funtional и основните накит организатор е потребно за секоја жена и Девојка!. 2. Професионално направен и здрав, уникатен и многу декоративни. 3.Удобен и простор за заштеда на Салон, кујна,потоне на суета,дневна соба,купатило,спална соба. 4. Одличен подарок идеја за накит љубовник, роденденски подарок, одмор или пријателство.Мала големина и лесен дизајн го прави овој накит носителот совршен за патување. 1. На funtional и основните накит организатор е потребно за секоја жена и Девојка! 2. Професионално направен и здрав, уникатен и многу декоративни.3.Удобен и простор за заштеда на Салон, кујна,потоне на суета,дневна соба,купатило,спална соба. 4. Одличен подарок идеја за накит љубовник, роденденски подарок, одмор или пријателство.Мала големина и лесен дизајн го прави овој накит носителот совршен за патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент