.

.

MRJLK 33mm Хром ABS Пластика Притисни-за Куршум Flanged Повлечи Орев Опфаќа Пакет од 20

MRJLK 33mm Хром ABS Пластика Притисни-за Куршум Flanged Повлечи Орев Опфаќа Пакет од 20

DEN 574.80

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет на ABS Пластика со Хром Позлатен.Се вклопува 33mm Низ Нут Со Прирабница, 2 3/8" Висина.Пакет од 20 Хром, Пластика 33mm Притисни-За Куршум Flanged Орев Покрива.Лесна Инсталација од Орев Покрие Алатка.MRJLK Сосема Нов.MRJLK 33mm Хром ABS Пластика Притисни-за Куршум Flanged Повлечи Орев Опфаќа Пакет од 20.

Главните карактеристики

Избор на клиент