.

.

3-Pack Тешки Комерцијални Вратата Зглоб со Молчи Челик, Обичен Лого, 4.5 инчен X 4.5 инчи, Дебелина 3 мм Нерѓосувачки Челик,Супер носивоста

3-Pack Тешки Комерцијални Вратата Зглоб со Молчи Челик, Обичен Лого, 4.5 инчен X 4.5 инчи, Дебелина 3 мм Нерѓосувачки

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : Секој зглоб мерки 4-1/2 инчи x 4-1/2 инчи, Плоштад Агол.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Дебелина до 3мм.Топката имајќи : Мазна оперативни обичен имајќи зглоб за врати, со цел за тивко работење перформанси, совршен за секоја комерцијална или интензивно се користи вратата.Комерцијални одделение : Тешки-должност, со врвен квалитет челична конструкција.Шарки ги исполнува ANSI/BHMA стандарди и се погодни за сите врати вклучувајќи оган-номинална врати.Еден зглоб тежи 85 кг. 3 може да издржи вкупно 255 lbs.Сите За Левата Рака Врата Или Десната Страна На Вратата.Пакет : 3 сетови од шарки,вклучува 24 X дрво и 12 X машина шрафови за монтажа на секаков тип на врата.Забелешка : Секој зглоб мора да биде исполнет со 8 завртки.Рамна глава завртки се бесплатни производи, ако тие не се доволно, ве молиме да ги купите одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент