.

.

Потфат Пал Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама, Leakproof BPA Free Вода Jug да Ве Потсетам, Пијте Повеќе Вода за Спорт Фитнес & Пешачење

Потфат Пал Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Слама, Leakproof BPA Free Вода

DEN 264.96

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во Гужва-Бесплатно Чистење : ве Молиме запомнете дека вашето време означени шише за вода, не е машина за миење садови-безбедно.Не Остави Дома Без Ваша Мотивациони Шише : Доаѓаат со анти-пропадна хуманизирано се справи со плус трајни најлон рака, нашите лесни половина литри вода шише е супер лесно да се носат околу вашиот дом или понесете со вас на вашата работа, училиште и салата. Не го намали. 【1/2 Галон Голем Капацитет】- Големи 64 ОЗ капацитет овозможува да уживаат во еден полн со вода шише/jug, без да рефил тоа често.Широк-устата отворање е исто така лесно да се пополни со коцки мраз и чиста.Добиете Вашата Инспиративни Шише за Вода без Грижи : Направен од премија за обновливи PETG пластика, нашата вода jugs се 100% BPA и со цел да се осигура дека вашата вода не содржи пластични вкус или чудни мириси.Дали сте фан на светли неонски бои, ombre нијанси, или класичен неутрални нијанси, постои шише за вода што можете да изберете да одговараат на вашиот личен стил.Дизајниран со безбедни за заклучување, ова 2 литарско шише за вода е прав и течење доказ.Со тек на време се печат охрабрување ознаки, ова мотивациони шише за вода ќе ве потсетам и ќе се стимулира за да се задоволат дневните хидратација цели.【Останете Мотивирани и Хидрирани】- Кој време-печат охрабрување фрази, нашите хидрат шише за вода ќе ве потсетам да се задржи пиење додека не се погоди вашиот дневен хидратација цели.Уживајте во Течење-Доказ за Пиење Искуство : половина литри вода jug карактеристики на сигурен изгради-во слама да се направи истури-доказ пие е можно, дури и кога сте во движење, може да се пие со откаже наместо пие внимателно. 【Купување Совети】- Ако има било каков проблем, само контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа за вас веднаш.Шише за вода со мерења може подобро да ви помогне да проверите вистинската количина на вода доза лесно и јасно.Вие не може да се Добие Жеден Со Оваа Половина Литри Вода во Шише : Дали ќе се работи на errands, на работа, вежбање, или прави сите погоре наведени во текот на денот, нашиот 64 оз шише за вода има доволно вода за да добиете преку целиот ден без да се refilling.Потфат Другар, домот на обновливи шише за вода, револуција на начинот на кој ние хидрат и промена на перцепцијата за тоа како здравје изгледа и се чувствува.

Главните карактеристики

Избор на клиент