.

.

POPRUN 2022 Излет Неделни и Месечни 6.5 x 8.5 - Агенда 2022 Час со Временски Слотови, Месечен Трошок & Белешки, Внатрешниот Џеб, Вегетаријанци Кожа Мека Корица - Пацифик Зелена

POPRUN 2022 Излет Неделни и Месечни 6.5 x 8.5 - Агенда 2022 Час со Временски Слотови, Месечен Трошок & Белешки,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

►2 СТРАНИЦИ НЕДЕЛНО:се Постават рамен недела-до-приказ на 2 страници, ова неделно во излет (Јан 2022 - Декември 2022) претставува пространа секојдневниот планирање со час распоредот за вашите состаноци, што го прави вашиот зафатен дневни рутини организирани. ►БРЗО ПРЕБАРУВАЊЕ ФУНКЦИЈА : Солза-Оф Агли за да можете за брзо пребарување и лоцирање на тековниот ден.Покрај тоа, две ознака панделки се додадени за да ја означите секоја сакаше страница на вашиот избор. ►ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ДИЗАЈН : Практични функции како што е здиплен хартиена кеса, точки& контакт страници и еластична бенд се исто така вклучени во овој дневен планер. ►МАЗНА ПИШУВАЊЕ ИСКУСТВО : употреба на премиум 80 GSM киселина-слободен слонова коска хартија, го прави свиленкаста непречено да напишам и мастило отпорни, со што крајната пишување искуство. ►АНГАЖМАН за ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА средина : користење на еколошка хартија од одржливи шуми и нашите усогласување на Европската Заедница Регулатива за хемикалии и нивната безбедна употреба се нашата посветеност кон животната средина.Инспириран од модерната теорија на управување со време, овој излет е посебно дизајниран да ви помогне да ги растурајте цели од големи до мали, и да се прават планови извршна од ден во годината.План за вашиот недела напред според претходно дефинирани годишни и месечни цели, се одрази на вашите дневни активности, и да се приспособат на вашите акции, соодветно.Poprun planners ќе, и секогаш ќе биде сигурен companion на вашиот начин да се постигне вашата најамбициозните цели.

Главните карактеристики

Избор на клиент