.

.

Widousy Десктоп Организатор Канцеларија за Складирање Прилагодливи Екранот Публикации Двојно Полица Набавки Биро за Статистика Кујна Повеќенаменски Rack (Бела

Widousy Десктоп Организатор Канцеларија за Складирање Прилагодливи Екранот Публикации Двојно Полица Набавки

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет.Десктоп публикации е направен од МДФ одбор, со работ запечатување процес, носат-отпорни, трајни, и еко-пријателски, 100% рециклираат.Хуманизација Дизајн.Карактеристики 2 одделни парчиња кои може да се стави заедно за да се стане мала полица багажник, проширена подолго складирање повеќе додатоци,или промена другите агол одговара на вашите потреби.Да зачувате простор.Тоа може да биде да зачувате простор на вашиот канцеларија десктоп и да се спречи во хаос во канцеларија, кујна, купатило или спална соба.Совршен за чување на книги, канцелариски материјали, зачин вазни, растенија, негува keepsakes.Совршен подарок идеја.Десктоп публикации е совршен подарок за вашите пријатели, љубовници, секој ќе сакате да се даде.Совршен за housewarming партија,Божиќ подарок.Креирај свој топло и организирана домашна атмосфера.Лесна Инсталација.Завртки и шрафцигер се вклучени.Тоа е заштеда на време и напор.Приближните Димензии : 34.8 cm се протега до 63cm (W) X 35cm H X 17cm Г. Собранието е потребно.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент