.

.

На Hillman Група На Hillman Група 1502 8-32 x 9/16 во. - Knurled Палецот Завртка 48-Пакет

На Hillman Група На Hillman Група 1502 8-32 x 9/16 во. - Knurled Палецот Завртка 48-Пакет

DEN 552.96

Пристапност
Во достапна форма

За Користење Со Лешник Или Е Вметната Во Навој Receptacle Да Се Зацврсти Делови Заедно.На Палец Завртки Се Дизајнирани Да Бидат Претворени Со Палецот И Forefinger.Лесно Контрола Палецот Завртка.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Овие палецот завртки се машина завртка тема сврзувачки елементи со голема крилести главата овозможувајќи за прирачник рака-заострените инсталација.Целосно прилагодливи и отстранлив, тие нудат голем избор на домаќинство и опрема апликации.Целосно навој.Од Производителот Овие палецот завртки се машина завртка тема сврзувачки елементи со голема крилести главата овозможувајќи за прирачник рака-заострените инсталација.Целосно прилагодливи и отстранлив, тие нудат голем избор на домаќинство и опрема апликации.Целосно навој.

Главните карактеристики

Избор на клиент