.

.

Hygloss Производи Библиотека на Исходот Картички – Светли бои рокот Забелешка Картички - 3 x 5 Инчи, 500 Пакет

Hygloss Производи Библиотека на Исходот Картички – Светли бои рокот Забелешка Картички - 3 x 5 Инчи, 500 Пакет

DEN 697.68

Пристапност
Во достапна форма

БИБЛИОТЕКА на ИСХОДОТ КАРТИЧКИ – светла боја рокот забелешка картички се вклопуваат во стандардна големина библиотека џебови.Библиотеката на исходот картички мерка 3 x 5 инчи и доаѓа со 500 по пакет.СОРТА НА УБАВИ БОИ – Секој пакет на библиотека на исходот картички се состои од асортиман на светли бои.Ќе добиете 80 секоја од следниве 6 бои : Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина, Розова, плус 20 Бело картички.КРЕДИТИРАЊЕ БИБЛИОТЕКА ОРГАНИЗАЦИЈА – библиотека картички се одлично да се користи во вашето училиште, дома или во црква кредитирање библиотека да ги пратите на позајмените книги, Цд-а и Двд-а.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ – библиотеката индекс картички се направени од издржлив, средна тежина картичка акции што е киселина слободни и згаснат отпорни.Ова ќе помогне во спречување на картички од исчезнува или се носи надолу лесно.НАПРАВЕНИ ВО САД – На Hygloss Производи Библиотека на Исходот Карти за се со гордост се направени во САД.Целта е да бидете сигурни дека ќе се добива производ на незаменлива квалитетот на голема цена.Боја : Assorted Colors | Style Name : 500-Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент