.

.

MiniJewelry Безбедноста на Синџирот на Шарм за Нараквици Копче Срцето Семејство Засекогаш Безбедни Затка Заклучување Монистра Sterling Silver Безбедноста на Синџирот за Нара?

MiniJewelry Безбедноста на Синџирот на Шарм за Нараквици Копче Срцето Семејство Засекогаш Безбедни Затка Заклучување

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Сите Безбедност Синџири се Компатибилни со Пандора Шарм Нараквици.Безбедност Синџири да го Прикачите на Краевите на Белегзија, и Помагаат да се Одржи Вашата Нараквица и кога Ќе се симнат на Вашиот Зглоб, па тоа не Падне на Подот.Изберете Една Безбедност Синџир Да се Обезбеди Вашите Хривнија Монистра со Секси Елегантен и Стилски Начин.Направен од Вистински 925 Sterling Silver Безбедно за Чувствителна Кожа Совршен за да се Намали Алергиска Реакција.Дијаметар на Дупка : 4.6 mm одговара на Пандора Шарм Нараквици U. S. и Европската Нараквици.Пакување Доаѓа со 1 x 925 Sterling Silver Безбедност Синџир, 1 x Сомот Складирање Торба.Безбедност Синџири да го Прикачите на Краевите на Белегзија, и Помагаат да се Одржи Вашата Нараквица и кога Ќе се симнат на Вашиот Зглоб, па тоа не Падне на Подот.Како да се Стави на Безбедноста на Синџирот на Бразлетна : 1. Место за сите ваши бисери на вашиот нараквица со извртување на нив во местото на нараквица.Остави простор за еден екстра лежиште на секој крај.2. Пресврт еден од монистра на безбедноста на синџирот, кон крајот на нараквица. 3. Пресврт на други лежиште на спротивниот крај.4. Ставете ја вашата мушка затворач во текот на една крајот. 5. Место на други линискиот крајот во затворач и предвремени тоа затвори.

Главните карактеристики

Избор на клиент