.

.

WESE Опрема Прстени, Флексибилни Прилагодете Го Следат Фокус Лен Опрема Појас Гума за 46‑92mm Објектив за dslr фото Апарати

WESE Опрема Прстени, Флексибилни Прилагодете Го Следат Фокус Лен Опрема Појас Гума за 46‑92mm Објектив за dslr

DEN 1029.60

Пристапност
Во достапна форма

【Преносни】 Едноставен дизајн, лесен и компактен, лесен за носење и употреба, удобен и практичен. 【Апликација】Опрема појас е важечки за сите dslr фото апарати, видео камера, DV, HDV, high‑definition камера. 【Гума Опрема Прстен】На прилагодливи следат фокус лен опрема појас е направен од висок квалитет на гума и пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век. 【за 46-92mm/1.8-3.6 во Објективот】Силна практична функција, лесно да се прилагоди, погодна за секој 46‑92mm/1.8‑3.6 во дијаметар на леќата, може да се заклучи брзо. 【Прилагодување на Фокусот】 флексибилни опрема појас може подобро да се прилагоди на должината, и фиксација на секоја точка е исклучително прецизен.Функција : 1. Направен од висок квалитет на гума и пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.2. Се применува за сите dslr фото апарати, видео камера, DV, HDV, high‑definition камера.3. Едноставен дизајн, лесен и компактен, лесен за носење и употреба, удобен и практичен.4. Силна практична функција, лесно да се прилагоди, погодна за секој 46‑92mm/1.8‑3.6 во дијаметар на леќата, може да се заклучи брзо.5. Флексибилни опрема појас може подобро да се прилагоди на должината, и фиксација на секоја точка е исклучително прецизен.Спецификација : Предмет Тип : Следете Фокус Лен Опрема Belt Color : Black Material : Гума + Plastic Weight : Прибл.22g/0.8 oz Applicable Предмет : Дијаметар : Прибл. 46-92mm/1.8-3.6 во Објективот Пакет Листа : 1 x Следат Фокус Лен Опрема Појас.

Главните карактеристики

Item Type:
Follow Focus Len Gear Belt
Color:
Black
Material:
Rubber + Plastic
Weight:
Approx.22g/0.8oz
Applicable Scope:
Diameter
Package List:
1 x Follow Focus Len Gear Belt :
Избор на клиент