.

.

WONCHIEF Верверица Лук Притиснете, Премија Цинк Легура Лесно Да се Исцедат и се Чисти Лукот Минсер Дробилката со Лук нож за лупење и Чистење со Четка, Здрав Изградба Рѓа

WONCHIEF Верверица Лук Притиснете, Премија Цинк Легура Лесно Да се Исцедат и се Чисти Лукот Минсер Дробилката

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за користење : На лук минсер следи ергономски дизајн за да се овозможи лесна употреба.Малата дупка може да ви помогне да заработат парична казна и мазна мелено лук.Покрај тоа, постои црна пластика сечилото да се отстрани мелено лук од мала дупка, што го прави целиот мелено лук правење на едноставна и брза.Лесен За Чистење : Ние се подготват четка за вас за да им помогне на исчисти лук slicer.Можете да исплакнете притиснете со вода за пиење се напушти или со машина за миење садови за чистење.Симпатична Дизајн и Одличен Подарок : На лук дробилката со уникатни верверица дизајн не само што служи како корисен кујна алатка, но, исто така, исклучителен подарок за оние кои сакаат да се готви.Ние се обложуваат на вашиот пријател ќе љубов оваа симпатична лук хеликоптер.Премиум Материјал : 'рѓа доказ лук притиснете е да се направи на храна-одделение солидна Цинк легура што е повеќе од силна, но полесни од нерѓосувачки челик.Тоа е доста издржливи за долго време се користи.Грижа-слободен Набавка : Ако не ви се допаѓа тоа, само да го испрати назад за целосно враќање на средствата.Ние нудиме 12 месеци гаранција.Зошто да не се обидеме оваа корисни и специјални лук мелница?Ние сме сигурни дека ќе не жалам, вашиот избор!.

Главните карактеристики

Избор на клиент