.

.

Nonstick Перфорирани Baguette Пан, FUNSUEI 4 Пакет 15 x 13 Инчи, француски Леб Печење, 4 Бран Лебови Леб се Пече Калап за Правење Baguette

Nonstick Перфорирани Baguette Пан, FUNSUEI 4 Пакет 15 x 13 Инчи, француски Леб Печење, 4 Бран Лебови Леб се

DEN 587.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕФИКАСНА ПЕЧЕЊЕ - Нашиот производ е 4-велс француски леб мувла, кои може да се пече 4 лебови во време, што може да ви помогне ефикасно да се пече рамо до рамо.Големината на baguette пан е 15 x 12.Само уживајте во вашиот храна!Спецификација : Материјал : Храна-Одделение Јаглероден Челик Големина : 15 x 12.Ќе добиете 4 пакет производи за да ги задоволат вашите различни потреби.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ - француски леб пан е не-леплива, па baguette е лесно да се ослободи по печење, која е многу погодна за правење baguette и француски леб. ● Површината на baguette пан има повеќе дупки, и воздухот да циркулира слободно околу тесто, кои може да се реализира дури и топлина циркулација и да се направи леб форма свежи златно кафена кора. ● Бран дизајн го прави тестото има независен простор, кој може да го спречи тесто од држејќи едни со други по ферментација и влијаат на изгледот. 30-ДЕН се ВРАТИ УСЛУГАТА - Ние ќе одговори на производот прашања и по-продажбата на прашања за вас во рок од 24 часа.Вашиот домашен baguette ќе изненади сите!.Ние и ветуваме на 30-дневниот гаранција за парите назад, целосно ризик.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ - На baguette за печење се направени од храна одделение јаглероден челик, со не-стап слој на двете страни, кои се еколошки, безбедно, силни, отпорни на корозија, не е лесно да ' рѓа, и може да обезбеди одлична топлинска спроводливост, па дури и печење.

Главните карактеристики

Избор на клиент