.

.

CYHO Мобилен Телефон Wristband Cleanable, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, Патување;Изнајмување на Куќа, 245(MM), Розова, 20 (Проекти

CYHO Мобилен Телефон Wristband Cleanable, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта,

DEN 211.92

Пристапност
Во достапна форма

Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Применливи Прилики : Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Дома;Училишта, Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Розова Материјал : Полиестер Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 80(G) Должина : 245(MM) Пакет се Вклучени : 20 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент