.

.

CYHO Мобилен Телефон Wristband Мека, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување;Изнајмување на Куќа, 146(MM), Црна,Црвена, 5 (?

CYHO Мобилен Телефон Wristband Мека, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски

DEN 267.36

Пристапност
Во достапна форма

Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Применливи Прилики : Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Црна,Црвена Материјал : Алуминиум во Форма : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 15(G) Должина : 146(MM) Пакет се Вклучени : 5 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент