.

.

Керамички Десерт Чаши Set – 8 Мл Трајни Керамички Чаши сет од 6 Домот Шарени Тебе Бои за сладоледи, Салата, Житарки, Грицки, Овошје, Ориз & Пудинг Микробранова Безбедно

Керамички Десерт Чаши Set – 8 Мл Трајни Керамички Чаши сет од 6 Домот Шарени Тебе Бои за сладоледи, Салата,

DEN 573.12

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителен Квалитет : Bruntmor керамички чинии се еден на еден вид и се додава вредност на вашиот кујнски прибор и атмосферата со своите светли, живописни и привлечни бои.Еден од Bruntmor десерт сад е најистакнатите карактеристики што го прави единствени и различни меѓу своите конкуренти е неговиот исклучителен квалитет што е видливо од фактот што таа и понатаму останува во вашата кујна за употреба за подолг период на време.Стилски Дизајн : Bruntmor керамички чинии се многу стилски и за разлика од другите во истата категорија.Посебни и специфични дизајн додава вредност на празниот простор, каде што се поставени или презентирани.Тие се-мора да има објект во кујната.Toxin-Слободни Материјали : материјалот се користи во своето формирање е апсолутно слободен од отрови и други штетни и injurious за здравствено материјал, па може да ги користите овие керамички чаши за потрошувачката на храна без никакви проблеми и здравствени проблеми.Тие се 100% микробранови безбедно.Разноврсна s совршен за презентација.Ова служи чаши со Bruntmor се безбедни за 100% Микробранови Безбедно и нетоксичен.Тоа може да се со стојат температури до 450-степени.Оваа керамички служат чинии се погодни за супа, entree, тестенини, чорби, ramen, тестенини, сладолед, салати и повеќе.Екстремно издржливи и трајни производи за секојдневна употреба.Овие 8-Оз Домот Керамички Десерт Чаши Совршен за мезе, супа, entree, тестенини, чорби, ramen, тестенини, сладолед, салата и повеќе.Им служи на апетитот за храна за вашите гости со користење на овој елегантен дизајн керамички служат чаши.Што гостите сигурно ќе остави добар впечатоци.Овие Керамички Десерт Чинии се совршено поставени за housewarming, партии, банкети, Божиќ, Нова Година и секоја прилика со вашите пријатели и семејство.Нема потреба да се грижите во чување на овие служат чаши.Овие керамички десерт чинии може да се рангирани во текот на едни со други за да се спаси кабинет простор.Издржливост на овие служат сет ќе сигурни трае со години да дојде.

Главните карактеристики

Избор на клиент