.

.

Ganxie Растенијата Полица 3-Чаша Врела Колба-Стил Цвет Вазни со Рустик Дрво, Метал Tabletop Стојат (Боја : 2)

Ganxie Растенијата Полица 3-Чаша Врела Колба-Стил Цвет Вазни со Рустик Дрво, Метал Tabletop Стојат (Боја : 2)

DEN 247.20

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 3 хемија врела-колба во облик на вода planters и цвет вазни со рустик дрво и метал решетката.Потресени дрво и блек метал стојат додава гроздобер индустриски жалба; круг од дното колби додадете чудат хемија-лабораторија естетски.Колби може да се користи како вазни за да се прикаже сечено цвеќе, или како што водата planters за соодветен довод на вода-искоренување билки или лозата растенија. **Растенија што не се вклучени.**.Приближните Димензии (во инчи) : Општо - 24×27×12.5 cm; Секој Колба - 5.5 H; Колба Отворање - 1.0 Дијаметар.

Главните карактеристики

Избор на клиент