.

.

Амазон Essentials Жени е 2-Pack Тенок-Одговара Резервоарот

Амазон Essentials Жени е 2-Pack Тенок-Одговара Резервоарот

DEN 332.16

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Памук, 39% Модални, 3% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Малку прилагодени одговара преку половината.Меки, лесни и дише rib поврзана ткаенина со истегнување.Директно полите.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент