.

.

OXO Добра Костец 2-во-1 Потоне Цедилка и Затка, Црна Сет од 2

OXO Добра Костец 2-во-1 Потоне Цедилка и Затка, Црна Сет од 2

DEN 527.52

Пристапност
Во достапна форма

Работи како Цедилка за отстранување на храна парчиња, и како Затка да се пополни тоне со вода.Пресврт на јазичето за да се вклучат на затка за рачно миење садови, пресврт повторно брзо да се исцеди вашиот мијалник.Тешко нерѓосувачки челик withstands носивост на садови без дамки, додека меки силиконски долната страна нема да нула тоне.Издржливи силикони кошница flips внатрешноста за лесно, темелно чистење.Вклучува 2 Pack 2-во-1 Потоне Цедилка и Затка, BPA и ПВЦ слободни.

Главните карактеристики

Избор на клиент