.

.

Отпечатоци Безбедносни Клуч, Отпечатоци Копче Читателот Преносни 360° Појавување на Биометриски Брзо Признание за Лаптоп

Отпечатоци Безбедносни Клуч, Отпечатоци Копче Читателот Преносни 360° Појавување на Биометриски Брзо Признание

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

360° отпечаток појавување, прстот го отклучите екранот на допир, повеќе точни и побрза реакција брзина од традиционалните оптички уреди.Вграден‑во smart учење алгоритам и биометриски отпечаток читателот, алгоритамот е опремен со најновите скенирање технологија, може да се направи вашиот отпечаток појавување побрзо и побрзо.Password‑бесплатно пријавување може да ви обезбеди со брзо и безбедно уред отклучување метод за Windows.Може да се назначи една папка како безбедна област.По датотеки се копирани во папката или да ги создадени во папка на датотеки во безбедна папка автоматски ќе се криптирани.Компактен дизајн, мали димензии, лесна за носење; поддржува повеќе прсти и повеќе сметки, за да се постигне флексибилни конфигурација.Функција : 1. Password‑бесплатно пријавување може да ви обезбеди со брзо и безбедно уред отклучување метод за Windows.2. Поддршка на повеќе отпечаток признание, со ДАЛЕКУ повисока (Ве молиме да го скенира QR код на надворешното пакување пред да ја користите, преземете англиски електронска датотека операција прирачник, и го користат во согласност со чекори во упатството.Спецификација : Предмет Тип : USB Отпечаток Reader Material : ABSPurpose : Погоден за лаптоп computers Support Систем : За 7,8,10, 32/64 bit Interface : USBSupport Бројот на Отпечатоци од прсти : 10 groups False на Прифатеност : 0.002%Отфрлање Стапка :

Главните карактеристики

Item Type:
USB Fingerprint Reader
Material:
ABS
Purpose:
Suitable for notebook computers
Support System:
For 7,8,10, 32/64 bit
Interface:
USB
Support The Number of Fingerprints:
10 groups
False Acceptance Rate:
0.002%
Rejection Rate:
Fingerprint Reading Speed:
50 milliseconds
Fingerprint Data Storage:
Computer
Package List:
1 x USB Fingerprint Reader :
Избор на клиент