.

.

Ли Мажите Редовно Одговара Скучна Грб

Ли Мажите Редовно Одговара Скучна Грб

DEN 1486.56

Пристапност
Во достапна форма

93% Памук, 6% Рециклиран Памук, 1% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.РЕДОВНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Изградени со редовно се вклопуваат и легендарниот Ли лопата џебови и хардвер, овој класичен скучна грб е комбинација на формата и функцијата за да овозможи лесен стил на било облека.СЕ ВОДАТ УДОБНОСТ.Дизајниран со трајни водат ткаенина, оваа јакна нуди нуди разноврсна топлина без ограничување на движење.ПОТПИС СТИЛ.Оваа workwear-инспириран грб е дизајниран со (4) предни џебови, а се свитка надолу јака, и копчето-пред затворање.Оваа алатка јакна е совршен завршувањето на допир за било облека.ЖИВОТНИОТ ВЕК НА КВАЛИТЕТ.За над 100 години, има Ли произведе квалитетни облека со трајност и долга-трајни изградба на ум.Ли е посветена на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.СПЕЦИФИКАЦИИ. (4) Џебови.Копче затворање ракави и пред.Ткаени workwear етикета.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надева, бидејќи вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се движи вашата Ли.

Главните карактеристики

Избор на клиент