.

.

Сонце Блескаво Енергетски пијалоци, Боровинки, Лимонада, Витамин Б12, Електролити, 70mg на Природен Кофеин, Природно Вкус, Без Вештачки Засладувачи, 12oz (пакување од 12)

Сонце Блескаво Енергетски пијалоци, Боровинки, Лимонада, Витамин Б12, Електролити, 70mg на Природен Кофеин,

DEN 271.44

Пристапност
Во достапна форма

Содржи 12 – 12 мл.лименки.Светлината енергетски пијалок со чувствуваат добро енергија мешавина на витамини, електролити и природен кофеин.Само 60 калории по можат да содржат чиста енергија без вештачки вкусови и без вештачки засладувачи.Здрава енергетски пијалоци и кафе алтернатива која е совршен за on-the-go со дневни витамини и хидратантен електролити.Природниот кофеин (70 mg – за истото, како мала шолја кафе) од органски зелен кафе грав (без taurine, женшен, гуарана, guayusa).Секојдневно Витамини : Полн со Витамин Б12. Од Суштинско Значење Електролити : Калциум, Магнезиум, Калиум.Природниот Кофеин : 70mg.Сонце е чувство-добар енергетски пијалаци се полни со витамини, електролити и е доволно само природен кофеин да ја испорача совршен поттик за да заличи секој ден.Sunshines енергетски пијалаци се природно засладен со stevia и чиста шеќерна трска.Кофеинот извор е органски зелен кафе грав и производот е ослободен од taurine, гуарана, guayusa, женшен и вештачки стимуланси.Тоа replenishes, rehydrates и reenergizes на телото и душата, давајќи ви чиста енергија поттик.Секојдневно Витамини : Полн со Витамин B12 Essential Електролити : Калциум, Магнезиум, Potassium Natural Кофеин : 70mg.

Главните карактеристики

Избор на клиент