.

.

Wilton Пан Торта: Мечо Пух Мечка со Hunny Тенџере #2105-3000, 1995 ~ Пензија

Wilton Пан Торта: Мечо Пух Мечка со Hunny Тенџере 2105-3000, 1995 ~ Пензија

DEN 1125.60

Пристапност
Во достапна форма

Contoured пан торта кој Мечо Пух.Направена на квалитет на алуминиум за дури и топлината.Реални детали е веднаш препознатлив ~ совршен за секоја прилика.Овој голем торта пан користи било 2-слој торта микс.Печење инструкции се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент