.

.

ExcelSteel Нерѓосувачки Челик Турција Lifter со Не се Лизга Термо Пластика Гума Слој, Црвена/Метал, Сет од 2

ExcelSteel Нерѓосувачки Челик Турција Lifter со Не се Лизга Термо Пластика Гума Слој, Црвена/Метал, Сет од 2

DEN 1588.80

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 2 нерѓосувачки челик турција lifters.Три фронт главата, термо пластика гума создава отпорни на топлина рачки за ефикасна и безбедна употреба.Лесно да се мијат, рака мие, се препорачува.Виси прстен на рачка прави виси и чување на полесно.Сет од две lifters околу 10 1/4" долго.Сет од две нерѓосувачки челик lifters, совршен за маневрирање рерна печено турција за време на празникот сезони.Со три фронт глава и термички пластична рачка гумени, овој објект ќе ви даде целосна контрола и заштита од топлина.Лесен за употреба и е совршена за секој готвач арсенал во кујната.

Главните карактеристики

Избор на клиент