.

.

8Pcs гаражни врати Шарки #1 #2 #3 AConnet 18 Мерач гаражни врати Зглоб со Поцинкуван Заврши Отпорни на Корозија Станбени/Лесни Комерцијални гаражни врати Шарки Замена

8Pcs гаражни врати Шарки 1 2 3 AConnet 18 Мерач гаражни врати Зглоб со Поцинкуван Заврши Отпорни на Корозија

DEN 606.96

Пристапност
Во достапна форма

Идеален гаражни врати Зглоб Замена : Избрани големина зглоб заградата дупка комбинации, 4pcs #1 шарки, 2 парчиња #2 шарки, 2 парчиња #3 шарки.Висок Квалитет : гаражни врати зглоб поставен е направен од челик, поцинкуван, рѓа отпорни и висока издржливост.Дизајниран да замени носи или скршени гаражни врати шарки, се користи за станбени/лесни комерцијални гаража врати.Компатибилен : Прифаќа 7/16 инчен дијаметар ролери шахти, одговара на повеќето тешки гаража врати.Важи : Зглоб за гаража врати, автоматски гаражни врати, со стап гаражни врати, инженеринг гаражни врати, цврсто дрво -гаражни врати, далечински гаражни врати, вила гаражни врати.Грижете се-Бесплатно Гаранција Ако имате било каков проблем во врска со нашата гаражни врати шарки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да им обезбеди на клиентите со 100% задоволни решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент