.

.

AMONIDA Кабинет Заклучување, Широко се Користи за Отпечатоци Заклучување, Анти-Кражба Keyless за Рачна Работа Може да Се Користи Сам за Безбедност и Анти-Кражба Канцелари?

AMONIDA Кабинет Заклучување, Широко се Користи за Отпечатоци Заклучување, Анти-Кражба Keyless за Рачна Работа

DEN 1346.40

Пристапност
Во достапна форма

Со самостојно учење алгоритам, отпечатоци споредба, крои и снимањето да се изврши за секое препознавање, ефикасно да се подобри признавање стапка и да стане повеќе чувствителни со повеќе апликација.Живеат безбедност отпечаток заклучување, професионални биометрика технологија, 360 степени произволен агол идентификација, 0.5 за вториот брзо го отклучите.Може да се управува со повеќе луѓе во исто време, ефикасно да се подобри ефикасноста на работата.Ниска потрошувачка на енергија, надворешен USB мобилни моќ итни грло, нема потреба да се грижите за заклучување може да биде работното време предизвикани од без електрична енергија.Прст е клучот, само допир за да го отклучите екранот, целосно проштална на копчето.Функција : 1. Живеат безбедност отпечаток заклучување, професионални биометрика технологија, 360 степени произволен агол идентификација, 0.5 за вториот брзо го отклучите.2. Со самостојно учење алгоритам, отпечатоци споредба, крои и снимањето да се изврши за секое препознавање, ефикасно да се подобри признавање стапка и да стане повеќе чувствителни со повеќе апликација.3. Прст е клучот, само допир за да го отклучите екранот, целосно проштална на копчето.4. Може да се управува со повеќе луѓе во исто време, ефикасно да се подобри ефикасноста на работата.5. Ниска потрошувачка на енергија, надворешен USB мобилни моќ итни грло, нема потреба да се грижите за заклучување може да биде работното време предизвикани од без електрична енергија.6. На отпечатоци идентификација зона е опремен со тробојка уреди со покажувач на светилка, обезбедување на навремени повратни информации за статусот на фиока за отпечатоци заклучување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Отпечаток Lock Material : ABSColor : Како слика shown Model : Б-P-02 Number на Корисниците : 20 FRR :

Главните карактеристики

Избор на клиент