.

.

Decrum Кожени Јакни за Mens Мотоцикл Самоубиец Стил со Отстранлив Капак

Decrum Кожени Јакни за Mens Мотоцикл Самоубиец Стил со Отстранлив Капак

DEN 4728.00

Пристапност
Во достапна форма

Viscose,Кожа.Патент затворање. ► Оваа маскирани кожна јакна мажите се направени со висок квалитет вистинска кожа.Наредени со мека viscose обвивка. ► Пред : Zip Затворање, Монтажни хауба, Повеќе Џебови со внатрешна viscose поставата се клучните карактеристики на оваа кожа самоубиец јакни за мажи. ► Оваа mens кожна јакна е модерна одговара јакна.За точна големина, ве молиме обратете се на големината на табелата дадени во слика. ► 2 страна џебови топло до ладно на рацете. ►3 градите џебови(имајте essentials безбедно сместени и блиску на дофат на раката, како телефонот и ID на трудови ► 3 внатрешни џебови понуди голема чување за многу предмети, како паричник, телефон или картички. ► Канал вашиот внатрешен возење стил и да се развие нова смисла на стил во оваа сива кожна јакна.Совршен за секоја прилика неформални средби, hangouts, партија се носат, да работи, спортски и така натаму.Искуство брзо и лесен стил со сите нови самоубиец кожна јакна, тоа е направен од Вистинска Кожа и карактеристики top class крои, има квалитет, кој само што не само што инспирира, но исто така остри детали кои ќе ги добиете сите на внимание.Она што го прави овој mens кожна јакна толку посебен е неговиот остри детали што доаѓа во форма на декоративни шевовите, паралелно патент џебови, и прилагодливи стрингови кои доаѓаат со метални држачи.Исто така, ќе најдете snap копчиња, печ џебови кои придонесуваат за овој класичен парче.Хаубата е она што го прави овој добра кожна јакна голема.Тоа не само што изгледа фенси и атрактивни, но, исто така, обезбедува заштита од студ.Хаубата, исто така може да се додадат или одвоен според вашиот сопствен likings.

Главните карактеристики

Избор на клиент