.

.

Преносни Око Шминка Четки сет, 4 во 1 Патување Мали Сенки Четка Постави Во движење, Со 4 Четки, Усна Четка, Сенки Четка, Веѓа Четка, Сунѓерот Сенки

Преносни Око Шминка Четки сет, 4 во 1 Патување Мали Сенки Четка Постави Во движење, Со 4 Четки, Усна Четка,

DEN 174.96

Пристапност
Во достапна форма

СЕНКИ ЧЕТКА во СОБАТА : Мулти-дел, combinable дизајн сенки четка во собата во кој 4 четки, усна четка, сенки четка, веѓа четка, сунѓерот сенки.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : што е Нашата пренослив око шминка четки се направени на премиум синтетички влакна, супер меки, густа, во облик на добро, и свиленкаста на допир, за смирувачко користете, мека и густа коса, вид на кожата.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Елегантен дизајн, лесен, Специјално дизајниран за око четка има капи на двата краја за хаос-бесплатен простор за складирање, освен простори, и Практично да ги чувате и да го носат, Совршен за патување или на go!.КРАЈНАТА MULTITASKER : Нашата Меша Око Четка совршено се вклопува лосиони, око креми, око сенки, прав.НЕМА барака, се чувствуваат слободни да го користите и уживајте во оваа прекрасна креативен процес, ќе ви овозможи да се создаде различни око шминка.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК И НАЈДОБРА УСЛУГА : Мали око четки поставен одличен подарок сет за жените, тинејџерите, или некој посебен, итн., за роденден, за Нова Година, за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста, или било кој друг празник.Секоја идеја за нашиот производ, добредојдовте да контактирате со нашиот.Користење на пластични материјали со добар квалитет и прецизната изработка, комфорни и издржливи за долго служат живот. 4 во 1 дизајн око шминка четка, креативни, преносни и исклучителна да ги исполни вашите барања за око шминка четка поставите патување.Дури и почетниците може лесно да се DIY убава шминка со овие око шминка четки.Лесен и пренослив, поудобно да ги чувате и да ја користите.Со дебели и мека четка за коса, четка може да се користи за шминка може да рамномерно се шири кармин и сенки на кожата.Ние дизајниран 2 светли бои за вас, која е лесно да се разликуваат различни делови и козметика, ви донесе среќен расположение.Нејзините практични, внимателен, и пријатно подарок за секој кој сака убавината.

Главните карактеристики

Избор на клиент