.

.

JUSTYUSHU 2pack Frameless Стакло Менгеме Трајни Нерѓосувачки Челик Хотел Бранеа 90 степени Дома Туш Вратата Зглоб Тешки Бања Врата на Врата Шарки

JUSTYUSHU 2pack Frameless Стакло Менгеме Трајни Нерѓосувачки Челик Хотел Бранеа 90 степени Дома Туш Вратата

DEN 1334.88

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност стакло туш вратата зглоб : На frameless туш зглоб е направен од нерѓосувачки челик, која има висока цврстина, издржливост и ' рѓа отпор.Бранеа заврши : На брусен заврши е специјално третирани за да се спротивстави на дневни гребнатини и промена на бојата. 90-степен туш вратата зглоб : туш вратата замена на зглоб е дизајниран да биде флексибилен и тивка, и тоа може да биде отворена или затворена во две насоки во 90 степени без бучава.Дизајн : сребро вратата зглоб е опремен и со механизам што автоматски се затвора сите врати во +25 степени и -25 степени.Инсталација на хардвер вклучува : пакетот вклучува 2 парчиња од туш вратата шарки, 8 парчиња на завртки, 8 парчиња на ѕид подлога и 2 парчиња на клучеви за брза и лесна инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент