.

.

Алармот Ѕвончето, DC 3‑24V Аларм Sounder PTB за Сигнал Алармантна

Алармот Ѕвончето, DC 3‑24V Аларм Sounder PTB за Сигнал Алармантна

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Со одлични перформанси, добар дизајн, може да го замените стариот или оштетени ѕвончето аларм.Мали во големина и лесен во тежина, удобен за носење и да го користите во секое време, многу удобен и практичен.Усвојување на PBT материјал, не ќе ги кородираат во опасни средини, трајни, помалку неуспехот на мотор.Со високо‑квалитетни моторни, која е осетлива на активирањето и има одлична аларм перформанси.Континуиран и силен звук на алармот, 90 децибели, навремено откривање на алармот да се огласи.

Главните карактеристики

Избор на клиент