.

.

Mortal Kombat 11 Крајната - PlayStation 5

Mortal Kombat 11 Крајната - PlayStation 5

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Искуство 2 стабилна и критички признати приказна кампањи од Mk11 & Mk11 : последиците.Игра како заврши 37-лик списокот, вклучувајќи ги и новите додадени борци Mileena, Дожд & Рамбо.Илјадници Кожи & оружје и Опрема за неповторливо ниво на Борец прилагодување.Ги вклучува сите претходни гостин борци, како што се Терминатор Џокер spawns & Robocop.Секој режим се вклучени.Платформа : Play Station 5 | Издание : Ultimate.

Главните карактеристики

Избор на клиент