.

.

Шише за вода со Слама за Училишни Деца Момчиња 22oz BPA Free Tritan Течење Доказ со Рачка за Пиење Шише за Спортски Велосипедизам Кампување Пешачење на Отворено,Теал

Шише за вода со Слама за Училишни Деца Момчиња 22oz BPA Free Tritan Течење Доказ со Рачка за Пиење Шише за Спортски

DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

【Еден Раце Пиење Шише 】- Тоа се одликува со иновативни палците порака и систем на заклучување кој им помага на една страна push-отворање/заклучување и го задржува капа отворање, додека за пиење.Кога ќе се велосипедизам или возење, можете да пиете вода со само една рака за да се осигура безбедноста.Значи, Ова шише за вода е одличен избор за вежбање, трчање, пешачење, возење велосипед, велосипед, автомобил,кампување, јога, или било кој друг спорт дома, салата, канцеларија или на отворено. 【Лесен за употреба и безбедно дизајн】 - спортски шише за вода има силикони sleeve кој обезбедува солидна контрола и пот доказ и Анти-жешка; притиснете на палецот на ослободување на копчето за 1 секунда, тогаш внатре во воздухот ќе го објави за да се спречи сензација (безбедност дизајн); сите делови се лесно да се отстрани за едноставно да се исчисти. 【100% BPA течење-слободни и прашина-доказ флип топ кап се задржи пие spout чисти; капакот со силиконски слама ви овозможува да уживате во истури-доказ пие без напори. 【Купување Совети Капаци се машина за миење садови врвот рек безбедно; Чисти со сода бикарбона и оцет.Ако постои било каков проблем, само контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа побрзо.Изграден со завртки и храна одделение силиконски печат О-прстен изградба, течење-доказ капак цврсто печати на шише; течење-слободни и прашина-доказ флип топ кап се задржи пие spout чисти; капакот со силиконски слама ви овозможува да уживате во истури-доказ пие без напори.Тоа се одликува со иновативни палците порака и систем на заклучување кој им помага на една страна push-отворање/заклучување и го задржува капа отворање, додека за пиење.Кога ќе се велосипедизам или возење, можете да пиете вода со само една рака за да се осигура безбедноста.Овие шишиња со вода направени на квалитетот Tritan ко-полиестер пластика,Тоа нема да биде деформирани дури и со врела вода. 100% BPA & Toxin Слободни.Во исто време, шишето е многу тешко и не е лесно да се скрши.

Главните карактеристики

Избор на клиент