.

.

Lroveb Жените Секојдневен Панталони Удобен Цветни Печати Pajama Панталони Homewear Панталони Лесни Дневна Pj Bottoms

Lroveb Жените Секојдневен Панталони Удобен Цветни Печати Pajama Панталони Homewear Панталони Лесни Дневна Pj

DEN 376.56

Пристапност
Во достапна форма

Произведено во САД или Увезуваат. ❤️❤️ Материјал : Висок квалитет,мека, еластичен и не се види преку ткаенина може да се задржи вежба панталони остане во место кога свиткување одново и пот-wicking материјал помага фитил далеку влага сув брзо, така ќе се чувствувате удобно и да се релаксираат додека работи или работи.Се водат судски панталони, високо-неврзан појас широк-нога панталоните костум, цветни печати секси beachwear, неверојатна удобност и свежина. ❤️❤️ Функција : Повлечете на стил, еластичен појас, полна боја, два странични џебови, широк нога, крпеница детали, секојдневен лабава удобен салон панталони, висок половината baggy исече панталони.Широк нога baggy дневна панталони, сечење должина, Лабава стил и едноставен стил. ❤️❤️ Повод : Широк нога capris исечете панталони се многу погодна за внатрешна и надворешна активности, одлична за секојдневно носење, јога, тренингот, плажа, дома, на училиште, датира, одмор, спорт, nightout, дневна носат итн.Лабава стил и и едноставно дизајниран лен панталони,кој изгледа чисто и лесно да одговара на вашиот tee кошула/блуза/блузи. ❤️❤️ Совршен Подароци : Летото е тука, на овие модерен панталони се дефинитивно најпопуларните стил оваа година!Можете да одговара на било какви чевли да ја покаже својата убавина и уникатност.Во исто време, тоа е исто така најдобар подарок за родендени и годишнини за семејството, сопруги, пријателки и пријатели. ❤️❤️ Информации : Препорачуваме машина за миење или рака мие со ладна вода, висат да се исуши, не кајгана.Ве молиме да биде љубезно ве молиме проверете ја големината информации во опис на производот подолу за да бидете сигурни дека објектот на мерење пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент