.

.

Антенски Јога Јаже со Еден збор коњ отвори хип еластична напнатост и се наведнуваат надолу по завршувањето на обуката уред вратата наопаку јаже, повлечете се водат

Антенски Јога Јаже со Еден збор коњ отвори хип еластична напнатост и се наведнуваат надолу по завршувањето на

DEN 1658.40

Пристапност
Во достапна форма

【Без инсталација】Само поправат антенски јога јаже сунѓерот вратата заштита на вратата, а потоа ја затвори вратата на цврсто и вратоврска јога јаже, можете да го извршите напор и висок квалитет на вежби, кои се многу удобен и лесен за носење.Компресира сунѓерот главата за да се заштитат рамка на врата од оштетување. 【Комфорни и Издржливи Материјали】Полиестер+најлон,фитнес рака бенд за половината се протега кои се исклучително безбедни и трајни без било чуден мирис.Тензијата јаже се проширува и задебелена, и двоен слој webbing е заштитена.Јога платно : Прошири 4.6*5.2 ft 200 KG капацитет, удобно и мека, стилски и елегантен. 【Не возраст ограничување】На Истегнување Нога Рака е погодна за сите луѓе кои треба да се вежба, деца, адолесценти девојка, возрасни сите можат да го користат.Тоа може да се примени за да јога, гимнастика, балет, фитнес и сл., подобрување на флексибилноста и да ги елиминираат вкочанетост. 【Безбедно и доверливо】најквалитетната опрема совршен за пракса и перформанси.Од практикување почетник вештини за постигнување на напредни рутини, овие silks ќе биде вашата фондацијата.Тоа може да се примени за да јога, гимнастика, балет, фитнес и сл., подобрување на флексибилноста и да ги елиминираат вкочанетост. 【По-продажбата на гаранција】 Ние обезбедуваме 24 часа пријателски услуги на клиентите.Ве молиме да го добие, без грижи.Спецификација : Материјал : Полиестер + nylon Size : Еден Size Color : Розова,Виолетова,Green Load имајќи : 150kg Iron тока спецификација : 5mm Door сидро должина : 950mm Stretch појас должина : 3500mm се Протега појас ширина : 38mm Sports Тип : Јога Пол : Жени,Мажи,Unisex Packaged : Opp bag Note : Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи it Packaged вклучуваат : 1 x Антенски Јога Јаже.

Главните карактеристики

Избор на клиент